دیپلوی این وبسایت با یک کلیک

در یادداشت قبلی شرح دادم که نسخه کاملا جدیدی از وبسایت منتشر کرده‌ام. تغییر کوچکی دادم که با یک کلیک بتوان از روی این نمونه وبسایت جدیدی ساخت.

اگر روی دگمه زیر کلیک کنید یک وبسایت جدید با تم مهدیکس روی نتلیفای برایتان ساخته می‌شود. ناگفته پیداست که اول باید در نتلیفای ثبت نام کنید.

Deploy to Netlify

همین دگمه را هم به مخزن تم روی گیت‌هاب اضافه کرده‌ام. امیدوارم که اینکار ساختن یک وبسایت استاتیک فارسی با تقویم شمسی را بیش از پیش راحت کند.

🏷️ 🏷️ 📜 سورس

دیدگاه‌ها

احسان   ۱۳ تیر ۱۳۹۷ 5b3d0e8b3297124eb6e0916d

سلام آقا مهدی و خدا قوت :) می بخشید می خواستم از تم سایت تون و تمام امکانات ش مثل کامنت دونی استفاده کنم برای سایت خودم. ازین صفحه برای راه اندازی سریع استفاده کردم ولی مسئله ای که هست اینه من دقیقا تمی رو می خوام که سایت اصلی تون هست :) تو صفحه اول فقط عنوان و تاریخ باشه و .. ولی وقتی از روش بالا دیپلوی می کنیم نسخه دیگه ای از سایت ایجاد میشه. می خواستم ببینم روشی هست که سریع بتونم سایت اصلی تون رو روی گیت هاب خودم راه اندازی کنم . با تشکر فراوان از شما :))))

  پاسخ
مهدی   ۱۷ تیر ۱۳۹۷ 5b41bbcbb788d411a0fe8bbd

سلام احسان، رو گیت‌هابم دو تا ریپازیتوری هست، یکی مال تم وبسایته (همون که با یک کلیک دیپلوی کردی) یکی هم مال همین وبسایت که دنبالشی. اگر با دقت مقایسه‌شون کنی متوجه می‌شه که چکار کردم. ولی به عنوان راه‌حل سریع داخل فولدر source همین وبسایت فایلی هست بنام index.html که داخلش مقدار layout رو گذاشتم minimal. این احتمالا چیزیه که دنبالشی. کامنت‌دونی کمی دنگ و فنگ داره توی پست‌های قبلی به گمونم توضیحاتی دادم، اونها رو ببین. آخرش هم خبر بده که چیکار کردی :)

  پاسخ

کامنت‌دونی تا اطلاع ثانوی تعطیل است. لطفا در میلینگ‌لیست یا کانال ماتریکس یا کانال آی‌آر‌سی دیدگاه خود را بنویسید.